Toggle menu
10,3 tis.
166
13,8 tis.
89,6 tis.
WikiFood Recepty
Toggle preferences menu
Toggle personal menu
Nejste přihlášen(a)
Your IP address will be publicly visible if you make any edits.

Dýňová bowle: Porovnání verzí

Z WikiFood Recepty
Založena nová stránka s textem „Category:Cold Bowls
 
přidání obsahu a struktury receptu
 
Řádek 1: Řádek 1:
[[Category:Cold Bowls]]
{{Recept
|popis=Recept na dýňová
|ingredience=Nepříliš velkou
|postup=1. dýni oloupeme, nakrájíme na malé kostky, vložíme do terriny, přidáme 1 velký, na tenké řízky nakrájený pomeranč (odstranit pecky!), přidáme několik plátků póru, smísíme s asi 40 dkg cukru, zalijeme 1/ maraschino nebo curaçao-bleu, ponecháme 1/2 hodiony v klidu.<br>2. Poté přidáme 1/ červeného vína Burgund, dále 1/ vína Sherry a 3/4 litru přírodní kyselky.<br>3. Zamícháme, přefiltrujeme, vlijeme zpět do terriny, dáme dobře vychladit a před podáváním dolijeme  sektu.
|cas_pripravy=
|cas_vareni=
|cas_celkem=
|porce=4
|kategorie=Ovoce, Cold Bowls
|kuchyne=
}}
 
== Ingredience ==
* Nepříliš velkou
 
== Postup ==
dýni oloupeme, nakrájíme na malé kostky, vložíme do terriny, přidáme 1 velký, na tenké řízky nakrájený pomeranč (odstranit pecky!), přidáme několik plátků póru, smísíme s asi 40 dkg cukru, zalijeme 1/ maraschino nebo curaçao-bleu, ponecháme 1/2 hodiony v klidu. Poté přidáme 1/ červeného vína Burgund, dále 1/ vína Sherry a 3/4 litru přírodní kyselky. Zamícháme, přefiltrujeme, vlijeme zpět do terriny, dáme dobře vychladit a před podáváním dolijeme  sektu.
 
[[Kategorie:Ovoce]]
[[Kategorie:Cold Bowls]]

Aktuální verze z 6. 7. 2025, 15:27

Dýňová bowle
Recept na dýňová
Porce4
KategorieOvoce, Cold Bowls
Ingredience
Nepříliš velkou
Postup
1. dýni oloupeme, nakrájíme na malé kostky, vložíme do terriny, přidáme 1 velký, na tenké řízky nakrájený pomeranč (odstranit pecky!), přidáme několik plátků póru, smísíme s asi 40 dkg cukru, zalijeme 1/ maraschino nebo curaçao-bleu, ponecháme 1/2 hodiony v klidu.
2. Poté přidáme 1/ červeného vína Burgund, dále 1/ vína Sherry a 3/4 litru přírodní kyselky.
3. Zamícháme, přefiltrujeme, vlijeme zpět do terriny, dáme dobře vychladit a před podáváním dolijeme sektu.

Ingredience

editovat
  • Nepříliš velkou

dýni oloupeme, nakrájíme na malé kostky, vložíme do terriny, přidáme 1 velký, na tenké řízky nakrájený pomeranč (odstranit pecky!), přidáme několik plátků póru, smísíme s asi 40 dkg cukru, zalijeme 1/ maraschino nebo curaçao-bleu, ponecháme 1/2 hodiony v klidu. Poté přidáme 1/ červeného vína Burgund, dále 1/ vína Sherry a 3/4 litru přírodní kyselky. Zamícháme, přefiltrujeme, vlijeme zpět do terriny, dáme dobře vychladit a před podáváním dolijeme sektu.