Toggle menu
10,3 tis.
166
13,8 tis.
89,6 tis.
WikiFood Recepty
Toggle preferences menu
Toggle personal menu
Nejste přihlášen(a)
Your IP address will be publicly visible if you make any edits.

Salát ze zeleninové směsi I.: Porovnání verzí

Z WikiFood Recepty
Založena nová stránka s textem „== Ingredience pro 4 osoby == * 4 až 6 rajčat * 8 paprik * 1 salátová okurka nebo 3 nakládačky * 1 lžička petrželové natě *…“
 
Oprava gramatiky (u->U), pridani wiki odkazu rajcata, okurku
Řádek 10: Řádek 10:


== Postup ==
== Postup ==
# Papriky omyjeme a opečeme po celém povrchu na plotně přiklopené kastrolem. Zchladíme je studenou vodou, oloupeme a vyjmeme semena. Rajčata krátce spaříme, zchladíme, oloupeme a nakrájíme na plátky. Okurku podélně rozkrojíme, zbavíme semen a nakrouháme na tenké plátky. u nakládaček semena ponecháme. Cibuli nakrájíme na tenké kroužky. Promícháme s marinádou a posypeme petrželovou natí.
# Papriky omyjeme a opečeme po celém povrchu na plotně přiklopené kastrolem. Zchladíme je studenou vodou, oloupeme a vyjmeme semena. [[Rajčata]] krátce spaříme, zchladíme, oloupeme a nakrájíme na plátky. [[Okurku]] podélně rozkrojíme, zbavíme semen a nakrouháme na tenké plátky. U nakládaček semena ponecháme. Cibuli nakrájíme na tenké kroužky. Promícháme s marinádou a posypeme petrželovou natí.


[[Category:Ostatní zeleninové saláty‎]]
[[Kategorie:Ostatní zeleninové saláty‎]]

Verze z 9. 7. 2025, 19:10

Ingredience pro 4 osoby

Postup

  1. Papriky omyjeme a opečeme po celém povrchu na plotně přiklopené kastrolem. Zchladíme je studenou vodou, oloupeme a vyjmeme semena. Rajčata krátce spaříme, zchladíme, oloupeme a nakrájíme na plátky. Okurku podélně rozkrojíme, zbavíme semen a nakrouháme na tenké plátky. U nakládaček semena ponecháme. Cibuli nakrájíme na tenké kroužky. Promícháme s marinádou a posypeme petrželovou natí.